header
صفحه اصلی | چرا رئیسی | چرا ادامه دولت | شبکه استانی | اخبار | یاداشت ها

با حضور آیت‌الله رئیسی در قم

مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی اهواز در قم برگزار شد.
با حضور آیت‌الله رئیسی در قم

اجتماع بزرگ عاشقان حسینی، پیروان خمینی و مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی اهواز به همت حوزه مقاومت بسیج شهدای گمنام شهرک پردیسان قم برگزار شد.

این مراسم روز شنبه 7 مهرماه بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد جامع خاتم‌الانبیا شهرک پردیسان برگزار شد.

آیت‌الله رئیسی تولیت آستان قدس رضوی و عضو مجلس خبرگان رهبری در این مراسم به ایراد سخنرانی پرداختند.

تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه با پیروزی انقلاب اسلامی پرچم نفی استعمار به دست شاگرد مکتب امام صادق(ع) برافراشته شد بیان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی جنگ تحمیلی، ترور مردم بی گناه و فتنه های متعدد شکل گرفت تا این انقلاب به سرانجام نرسد.

وی با اشاره به واقعه تروریستی اهواز بیان کرد: دشمنان به دنبال زهر چشم گرفتن از مردم اهواز بودند در حالی که مردم شناخت خوبی از دشمنان دارند.

رئیسی با بیان اینکه مردم هیچگاه میدان مبارزه با دشمن را خالی نخواهند کرد اضافه کرد: امروز شاهد هستیم که دشمن با شکست های پیاپی دچار استیصال شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه روشنفکران واقعی جامه خانواده های شهدا و مدافعان حرم هستند، یادآور شد: کسی که چشم به غرب دوخته است روشنفکر نیست بلکه روشنفکر واقعی کسی است که همه داشته های خود را برای حفظ ارزش ها و آرمان ها به کار گیرد.

تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه دیگر تهدیدات دشمن کار ساز نیست، بیان کرد: امپراطوری رسانه ای امروز به دنبال تقویت قدرت استعمار بوده و در این مسیر جاهلیت مدرن به ابزار علم و فناوری مجهز شده و به همراهی با امپراطوری رسانه ای غرب می پردازد.

وی با انتقاد از اینکه متاسفانه صدای دشمنان از درون و توسط عده ای معلوم الحال شنیده می شود، افزود: زمانی که داعش شکل گرفت رهبری فریاد زدند که جریان داعش انگلیسی و اسرائیلی بوده و این جنگ با پول سعودی و پرچم لا اله الا الله است.

رئیسی با تاکید بر اینکه ملت با بصیرت درمقابل دشمن موضع گیری داشته اند، بیان کرد: رهبری برای مقابله با تحریم‌های دشمنان اقتصاد مقاومتی را مطرح کردند تا از ظرفیت جوانان و سرمایه متراکم کشور استفاده شود و ایشان فرمودند که هیچ مشکلی بدون راهکار در این کشور وجود ندارد.

وی تصریح کرد: راه برون رفت از مشکلات مذاکره نبوده و مشکلات اقتصادی از راه سیاسی حل نمی شود بلکه حل مشکلات اقتصادی توسط جوانان همین کشور میسر خواهد شد.

رئیسی با تاکید بر اینکه دشمنان به دنبال سست کردن عمل انقلابی در جامعه است افزود: انها به بهانه علم آموزی صرف به دنبال بی هویت کردن دانشجویان هستند در حالی که دانشجویان در عرصه علم، دانش و شهادت حضوری پرفروغ داشته اند.

وی با بیان اینکه طبق فرموده رهبری باید انقلابی اندیشید و انقلابی عمل کرد، افزود: نگاه مدیریت استراتژیک نگاه به ظرفیت های موجود همراه با رشد و تعالی ارزش های انقلابی و حفظ میراث گرانقدر امام و شهداست.


خدا رحم کرد که من رییس جمهور نشدم که دلار 5هزار تومان شود!

روحانی بالاخره از استراتژی "زنونابین" دولتش پرده‌برداری کرد!

وزیرخارجه تا کی به خوش‌خیالی خود ادامه می‌دهد؟

رئیس اتحادیه کارگران قراردادی:

چرا اظهارات اخیر عراقچی مهم است؟

نشست «دولت سایه» با انجمن صنایع سلولزی ایران؛

لیبرال رفتند، ۲ اخلالگر اعدام شدند، دلار ارزان شد

بازهم ننگ حمایت آشکار غربی‌ها از اصلاح طلبان

دولتی که در تراز انقلاب اسلامی نیست؛

سید ابراهیم رئیسی امروز در جمع راهپیمایان 13 آبان

خسارت برجام

ظاهرا کارد به استخوان معاون اول رسیده

در حاشیه استعفای دو وزیر و سخنان بی سابقه معاون اول روحانی

توهین چندباره روحانی به مردم!

بیش از یک سال از تحریم سپاه توسط بانک‌های دولتی می‌گذرد

رئیسی در تجمع باشکوه ۳۶ هزار بسیجی خراسان رضوی در حرم مطهر رضوی

با حضور آیت‌الله رئیسی در قم

امکان توقیف اموال ۸۰درصد ملت ایران با پذیرش FATF

روحانی برای حفظ منافع حاضر است تا کجا به سخنان متناقض خود ادامه دهد؟

مردم یادتان هست؟!