header
صفحه اصلی | چرا رئیسی | چرا ادامه دولت | شبکه استانی | اخبار | یاداشت ها

سعید جلیلی:

در جریان مذاکرات هسته ای، بدون رسانه‌ای شدن آن، ایرادات برجام را به رئیس‌جمهور ارائه کردم
سعید جلیلی:

سعید جلیلی شامگاه جهارشنبه در جمع دانشجویان فرهنگیان بوشهر این استان را نماد استعمار ستیزی دانست با بیان اینکه رئیسعلی دلواری نماد مبارزه با استعمار است اظهار داشت: رئیسعلی دلواری با حکم علمای دینی، جلو تجاوز استعمار در بوشهر را گرفت و با اقتدار دینی و جهاد توانست به دشمن ضربه مهلکی وارد کند.

 

نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای عالی امنیت ملی با تاکید بر دشمن شناسی افزود: رئیسعلی دلواری چنان درسی به استعمار داد که دشمن هزینه سنگین تجاوز به میهن را درک کرد و دانشگاهیان باید دشمن شناسی و بصیرت افزایی را مورد توجه قرار دهند.

جلیلی با اشاره به اینکه دشمن برای جبران شکست خود از نیرو‌های داخلی استفاده می‌کند افزود: در جنگ رئیسعلی دلواری دشمن، چون توان مقابله نداشت برای ترور رئیسعلی دلواری از نیرو‌های داخلی فریب خورده استفاده می‌کند تا زمینه شکست آن را فراهم کند.

وی، با اشاره به مذاکرات برجام بر بازحوانی ابعاد گوناگون آن توسط دانشجویان تاکید کرد و گفت: در جریان مذاکرات برجام، بدون رسانه‌ای شدن آن ایرادات آن را به رئیس جمهور ارائه کردم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دشمن در مذاکرات هسته‌ای قصد توقف برنامه‌های موشکی جمهوری اسلامی ایران داشت خاطر نشان کرد: دشمن در مذاکرات برجام پس از موفقیت در متوقف کردن و یا کاهش برنامه هسته‌ای ایران، قصد ورود در دیگر طرح‌ها و برنامه‌های دیگر از جمله برد موشکی ایران داشت.

نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای عالی امنیت ملی با اشاره به بدعهدی آمریکا در قضیه برجام افزود: انصراف از ۱۰۰ مورد حق مسلم در زمینه علمی، تحقیق و توسعه از مفاد برجام است و این در حالی است که به گفته غربی‌ها ایران کامل به تعهدات خود عمل کرد، ولی با این وجود آمریکا از آن خارج شد.

جلیلی بیان کرد: پس از خارج شدن آمریکا از برجام از ایران خواسته شد ضمن پایبندی به تعهدات، تعهدات جدید را هم بپذیرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه انقلاب اسلامی در دنیا به عنوان پدیده و نماد پیشرفت و مبارزه با آمریکا شناخته شده است خاطر نشان کرد: آمریکا از ایران دچار وحشت شده است و قصد دارد جلو موفقیت‌های ۴۰ ساله ایران را بگیرد و یا آنرا کم‌رنگ کند.

وی با بیان اینکه دشمن نمی‌خواهد دستاورد‌های بزرگ نظام جمهوری اسلامی ایران در ۴۰ سال دیده شود گفت:انقلاب اسلامی ایران برای آرمان‌های حداقلی شکل نگرفته، بلکه باید نگاه همه به قله‌ها باشد.

نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای عالی امنیت ملی رسالت دانشجویان در بررسی موفقیت و دلایل تحقق و ناکامی‌ها در ۴۰ سال را مهم دانست و تاکید کرد:در ۴۰ سال پیروزی انقلاب اسلامی حرکت‌های انقلابی سبب موفقیت شده و در غیر این صورت ناکامی‌ها شکل گرفته است.


آیت الله مکارم‌ شیرازی: قم از دولت طلبکار است نه بدهکار

کج‌سلیقگی دولت در هزینه‌کرد بودجه عمومی کشور؛

چمران: تشکیل جلسات وحدت با حضور رئیسی، قالیباف و جلیلی

واکنش جلیلی به ادعاهای جدید ظریف؛

آیا صاحبان وعده «چرخیدن چرخ کارخانه‌ها» آلزایمر گرفته‌اند؟

در جریان تقدیم لایحه بودجه 98 در مجلس مطرح شد؛

نکتــه‌ای که درباره FATF باید بدانید

پیشنهاد آیت‌الله جنتی برای نامزد‌های نمایندگی مجلس؛

سعید جلیلی:

جزئیات جدید و تاسف بار از ماجرای نماینده سراوان

تشریح هولوکاست هسته‌ای از زبان فریدون عباسی؛

رحیم‌پور قبل از خطبه‌های نمازجمعه تهران:

«تقریبا هیچ»؛ امتیاز روحانی در بجنورد

رئیسی: می‌خواهم صدای دانشجویان را بشنوم

پشت پرده قهرمان‌سازی زنجیره‌ای‌ها از وزیرنفت

تیپولوژی جدید جاسوسی به روایت محسنی اژه‌ای

اعتراف دیشب روحانی

آیا تاج‌زاده آلزایمر گرفته است؟

سوالات بی‌جواب مردم از دولت باقی است؛

گزارشی از فعالیت روحانیون در مناطق زلزله‎زده کرمان؛