header
صفحه اصلی | چرا رئیسی | چرا ادامه دولت | شبکه استانی | اخبار | یاداشت ها

طائب: گرانی‌ها واقعی نیست

دشمن به‌زودی شاهد پیروزی ملت ایران در نبرد اقتصادی خواهد بود
طائب: گرانی‌ها واقعی نیست

فرمانده قرارگاه فرهنگی عمار با تاکید بر اینکه بسیاری گرانی‌های موجود در جامعه واقعی نیست، گفت: دشمن به‌زودی شاهد پیروزی ملت ایران در نبرد اقتصادی خواهد بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی طائب در یادواره شهید "حجت خجسته" و شهدای حوزه پنج شهری سپاه ناحیه مرکزی رشت در مسجد امیرالمومنین(ع) این شهر اظهار داشت: محفل شهدا با محفل ختم یک انسان تفاوت دارد و علت آن این است که شهدا پایان‌ناپذیر هستند.

فرمانده قرارگاه فرهنگی عمار با بیان اینکه معنای برگزاری محفل ختم یک انسان این است که پرونده آن انسان در دنیا بسته شده است، ابراز داشت: براساس آیات قرآن شهدا زنده هستند و کارشان در دنیا تمام نشده است. برگزار مراسم یادواره‌های شهدا به این دلیل است که بتوانیم از برکت و بصیرت شهدا استفاده کنیم. 

وی با تاکید بر اینکه امروز انقلاب اسلامی در برابر تمام قدرت‌های جهان ایستاده و آن‌ها نیز در برابر انقلاب زانو زدند، تصریح کرد: وقتی مقام معظم رهبری فرمودند "مذاکره نمی‌کنیم و جنگ هم نخواهد شد" یعنی انقلاب اسلامی سازش‌پذیر نیست و کشوری نیز جرأت نبرد با ایران را ندارد.

فرمانده قرارگاه فرهنگی عمار با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی تصور می‌کردند با به شهادت رساندن افرادی چون "آیت‌الله مطهری" می‌توانند انقلاب را نابود کنند، افزود: خداوند به شهدا رزقی داده ‌که حتی پس شهادت نیز تفکرات آن‌ها نشر پیدا کند.

‌وی با اشاره به تلاش‌های امام خمینی(ره) در مسیر پیروزی انقلاب اسلامی عنوان داشت: هدف امام خمینی(ره) از برپایی انقلاب، جمع کردن بساط سلطنت، برپایی جمهوری اسلامی و رساندن پرچم انقلاب به دست امام زمان(عج) بود.

فرمانده قرارگاه فرهنگی عمار با اعلام اینکه به فرموده امام راحل، انقلاب اسلامی مقدمه‌ساز ظهور امام زمان(عج) و تشکیل حکومت مهدوی است، ابراز داشت: امروز دشمن مقام معظم رهبری را شخصی قدرتمند می‌داند و فهمیده است که تهدیدات مقام معظم رهبری علیه استکبار قابل عملی‌شدن است.

‌طائب با اعلام اینکه امروز اسرائیل فهمیده است که جبهه مقاومت به رهبری جمهوری اسلامی به جایی رسیده است که توان نابودی رژیم صهیونیستی را دارد، گفت: رژیم صهیونیستی در حال زوال است و هیچ قدرتی نمی‌تواند از او حمایت کند.

فرمانده قرارگاه فرهنگی عمار با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی در اوج اقتدار است، تصریح کرد: امروز شرایط جمهوری اسلامی به شکلی است که نیروهای امریکایی در خلیج فارس از نیروهای ایرانی فرار می‌کنند.

‌وی با تاکید بر اینکه بسیاری گرانی‌های موجود در جامعه واقعی نیست، اظهار داشت: در حال حاضر دشمن به دنبال جنگ اقتصادی با ایران است زیرا در جنگ نظامی و فرهنگی شکسته خورده در حالی که دشمن به‌زودی شاهد پیروزی ملت ایران در نبرد اقتصادی خواهد بود.


آیت الله مکارم شیرازی:

آیت الله اراکی:

در برابر تصویب لایحه FATF کوتاه نمی‌آییم

اعتراض مقابل مجلس شورای اسلامی

هشدار۳۵ دفتر اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان خطاب به لاریجانی؛

دولت به دنبال خنثی‌کردن نقدینگی با افزایش قیمت‌‌ها است

ادعای نماینده اصلاح‌طلب مجلس؛

مگر ما از برجام درس نگرفتیم که قصد تصویب FATF را داریم؟

توهین چندباره به مجالس سالار شهیدان ع!

التهاب در نیشابور در پی اهانت یک عضو شورا به ساحت اباعبدالله

اگر رئیسی رای آورده بود الان دلار 40 هزار تومان بود!

با شکایت نهاد ریاست جمهوری و استانداری قم؛

‌ پنج عضو اصلاحطلب شورای شهربابل به اتهام مالی و فسادجنسی بازداشت شدند

آیت‌الله‌ مکارم‌شیرازی: کاش گرانی ۲۰ یا ۵۰ درصد بود

کدام تهدید به قتل کرد؛ تابلوی فیضیه یا همراه علی مطهری

روزنامه الیاس حضرتی، حامی دیروز روحانی:

برکناری وزیر اقتصاد و تبعات آن برای حسن روحانی

آیت الله کعبی:

رئیسی در میان بازاریان یزد

طائب: گرانی‌ها واقعی نیست