header
صفحه اصلی | چرا رئیسی | چرا ادامه دولت | شبکه استانی | اخبار | یاداشت ها

طائب: گرانی‌ها واقعی نیست

دشمن به‌زودی شاهد پیروزی ملت ایران در نبرد اقتصادی خواهد بود
طائب: گرانی‌ها واقعی نیست

فرمانده قرارگاه فرهنگی عمار با تاکید بر اینکه بسیاری گرانی‌های موجود در جامعه واقعی نیست، گفت: دشمن به‌زودی شاهد پیروزی ملت ایران در نبرد اقتصادی خواهد بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی طائب در یادواره شهید "حجت خجسته" و شهدای حوزه پنج شهری سپاه ناحیه مرکزی رشت در مسجد امیرالمومنین(ع) این شهر اظهار داشت: محفل شهدا با محفل ختم یک انسان تفاوت دارد و علت آن این است که شهدا پایان‌ناپذیر هستند.

فرمانده قرارگاه فرهنگی عمار با بیان اینکه معنای برگزاری محفل ختم یک انسان این است که پرونده آن انسان در دنیا بسته شده است، ابراز داشت: براساس آیات قرآن شهدا زنده هستند و کارشان در دنیا تمام نشده است. برگزار مراسم یادواره‌های شهدا به این دلیل است که بتوانیم از برکت و بصیرت شهدا استفاده کنیم. 

وی با تاکید بر اینکه امروز انقلاب اسلامی در برابر تمام قدرت‌های جهان ایستاده و آن‌ها نیز در برابر انقلاب زانو زدند، تصریح کرد: وقتی مقام معظم رهبری فرمودند "مذاکره نمی‌کنیم و جنگ هم نخواهد شد" یعنی انقلاب اسلامی سازش‌پذیر نیست و کشوری نیز جرأت نبرد با ایران را ندارد.

فرمانده قرارگاه فرهنگی عمار با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی تصور می‌کردند با به شهادت رساندن افرادی چون "آیت‌الله مطهری" می‌توانند انقلاب را نابود کنند، افزود: خداوند به شهدا رزقی داده ‌که حتی پس شهادت نیز تفکرات آن‌ها نشر پیدا کند.

‌وی با اشاره به تلاش‌های امام خمینی(ره) در مسیر پیروزی انقلاب اسلامی عنوان داشت: هدف امام خمینی(ره) از برپایی انقلاب، جمع کردن بساط سلطنت، برپایی جمهوری اسلامی و رساندن پرچم انقلاب به دست امام زمان(عج) بود.

فرمانده قرارگاه فرهنگی عمار با اعلام اینکه به فرموده امام راحل، انقلاب اسلامی مقدمه‌ساز ظهور امام زمان(عج) و تشکیل حکومت مهدوی است، ابراز داشت: امروز دشمن مقام معظم رهبری را شخصی قدرتمند می‌داند و فهمیده است که تهدیدات مقام معظم رهبری علیه استکبار قابل عملی‌شدن است.

‌طائب با اعلام اینکه امروز اسرائیل فهمیده است که جبهه مقاومت به رهبری جمهوری اسلامی به جایی رسیده است که توان نابودی رژیم صهیونیستی را دارد، گفت: رژیم صهیونیستی در حال زوال است و هیچ قدرتی نمی‌تواند از او حمایت کند.

فرمانده قرارگاه فرهنگی عمار با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی در اوج اقتدار است، تصریح کرد: امروز شرایط جمهوری اسلامی به شکلی است که نیروهای امریکایی در خلیج فارس از نیروهای ایرانی فرار می‌کنند.

‌وی با تاکید بر اینکه بسیاری گرانی‌های موجود در جامعه واقعی نیست، اظهار داشت: در حال حاضر دشمن به دنبال جنگ اقتصادی با ایران است زیرا در جنگ نظامی و فرهنگی شکسته خورده در حالی که دشمن به‌زودی شاهد پیروزی ملت ایران در نبرد اقتصادی خواهد بود.


«تقریبا هیچ»؛ امتیاز روحانی در بجنورد

رئیسی: می‌خواهم صدای دانشجویان را بشنوم

پشت پرده قهرمان‌سازی زنجیره‌ای‌ها از وزیرنفت

تیپولوژی جدید جاسوسی به روایت محسنی اژه‌ای

اعتراف دیشب روحانی

آیا تاج‌زاده آلزایمر گرفته است؟

سوالات بی‌جواب مردم از دولت باقی است؛

گزارشی از فعالیت روحانیون در مناطق زلزله‎زده کرمان؛

پرونده شکایت شورای نگهبان از محمود صادقی بررسی شد

باید صبر کنیم تا دوران این دولت تمام شود

فارین پالیسی مطرح کرد:

سیلی دانشجوبان انقلابی به نماد لیبرالیسم

باز هم پای نفوذی‌ها در میان است؟

عراقچی اروپا را تهدید کرد یا ایران را متهم؟

در نامه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علامه صورت گرفت

مظلومین اعدام شد/ تکلیف مدیران زمینه ساز چیست؟

نمایندگان مجلس مطرح کردند؛

ظریف به جای پاسخ به نقدهای FATF منتقدان را متهم به پولشویی کرد!

آمریکا از برجام خارج شده اما ما همچنان تعهداتمان ذیل توافق را ادامه می‌دهیم!

دولت احتکار کننده!