header
صفحه اصلی | چرا رئیسی | چرا ادامه دولت | شبکه استانی | اخبار | یاداشت ها

افشاگری کریمی قدوسی

فیلم/ نقش علاءالدین بروجردی در اختلاس۳۰۰۰میلیاردی
افشاگری کریمی قدوسی
لینک دانلود
 
 
 
 

در پی درج مطلبی در خروجی سایت الف در روز سه‌شنبه دوم مرداد به نقل از علاءالدین بروجردی نماینده بروجرد در مجلس تحت عنوان «در سال 90 اتهاماتی به من وارد کردند که رد شد» و بیان این جملات که خبر بازداشت من برای سال ۹۰ بوده است که یک نماینده ادعاهایی علیه بنده مطرح کرد که بنده شکایت کردم و کار به قوه قضاییه کشیده شد، جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد به انتشار این مطلب واکنش نشان داد و توضیحاتی بدین شرح ارائه کرد.

 

توضیحات کریمی قدوسی در خصوص درج گفتگویی در سایت الف

 

به گزارش 598 به نقل از الف، اینجانب در سال 90 پس مطرح‌شدن پرونده امیر منصور آریا به‌عنوان یکی از مفسدین اقتصادی و بدهکاران بانکی که مبلغ فساد و اختلاس در این پرونده 2 هزار و 800 میلیارد تومان بوده، در مصاحبه‌هایی به نقش علاءالدین بروجردی در این پرونده و حمایت وی از امیر منصور آریا اشاره کردم.

با توجه به سوگندی که در مجلس یادکردم تا پاسدار حقوق مردم و ملت باشم وظیفه خود را مبارزه با مفسدین دخیل در این پرونده دانسته و در مصاحبه‌هایی به نقش برخی از نمایندگان ازجمله بروجردی واکنش نشان دادم و در رسانه‌ها از صدور کیفرخواست علیه بروجردی صحبت کردم که البته این قسمت اظهاراتم مستند به نامه بازپرس ششم دادسرای مستقر در اوین به دادستان وقت و همچنین نامه آقای بروجردی به حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسنی اژه‌ای دادستان وقت کل کشور و قاضی عالی رسیدگی به پرونده‌های مفسدین اقتصادی بوده که خود آقای بروجردی در این نامه سه بار نسبت به صدور کیفرخواست علیه خود معترض شد.

اما آقای بروجردی با شکایت به دادگاه اعلام کرد که برایش کیفرخواستی صادر نشد و نهایتاً اینجانب در همین زمینه در دادگاه محکوم که 2 میلیون تومان جزای نقدی را پرداخت کردم.

اینجانب بار دیگر اعلام می‌کنم که قوه قضائیه یک نهاد مستقل است و در صدور رأی از امثال بروجردی دستور نمی‌گیرد تا وی خواهان تخفیف مجازات برای من شود.

مبارزه با فساد را وظیفه خود دانسته و همواره در این مسیر تلاش خواهم کرد. اینجانب به وظیفه قانونی و نظارتی خود عمل کرده‌ام اما اینکه یک قاضی مرا محکوم کرد دلیل نمی‌شود تا دست از مبارزه بردارم.

 


نمایندگان مجلس مطرح کردند؛

ظریف به جای پاسخ به نقدهای FATF منتقدان را متهم به پولشویی کرد!

آمریکا از برجام خارج شده اما ما همچنان تعهداتمان ذیل توافق را ادامه می‌دهیم!

دولت احتکار کننده!

دیگر تنش ارزی نداریم

نظارت ضعیف دولت در فرآیند اربعین ۹۷

دامپزشکی که مسؤول سلامت شهرداری شده/ انتظار انتخاب مدیر کارآمد از این شورا بی‌معناست

4نکته درباره تحریم های 13 آبان آمریکا علیه ایران

رحیم پور ازغدی مطرح کرد:

ترامپ تحریم های اوباما را احیا کرد

شورای نگهبان لایحه الحاق ایران به CFT را رد کرد

۱۳ آبان هم می‌آید و اتفاقی برای کشور نمی‌افتد

بیانیه اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه در حمایت از آیت‌الله یزدی

اینجا به فکر چه هستند و آنچه به عشق چی!

دولت در جذب نقدینگی بازار کوتاهی کرده است

در مهران و ایلام چه خبر است ؟

وقتی موافقان FATF مهم‌ترین ادعای منتقدان را تایید می‌کنند

تناقض‌گویی علی مطهری در باب اختلاط زن و مرد؛

آیت الله مکارم شیرازی:

آیت الله اراکی: