header
صفحه اصلی | چرا رئیسی | چرا ادامه دولت | شبکه استانی | اخبار | یاداشت ها

برنامه این روزهای اصلاحطلبان

تصمیم به اقدامات انحرافی با هدف تمرکز فشار افکار عمومی حول مبانی نظام
برنامه این روزهای اصلاحطلبان

بنا به اخبار دریافتی، در پی خروج آمریکا از برجام و هشدارهای جدی مقام معظم رهبری به دولت در زمینه حفظ عزت ملت ایران و دریافت تضمین های عینی و عملی از سه کشور اروپایی، تیم عملیات روانی جریان فتنه ۸۸ با هدایت سران استکباری دست به کار شده و طی جلساتی تصمیم به انجام اقدامات انحرافی به منظور معطوف کردن افکار عمومی به مسائل فرعی و حاشیه ای گرفته و قصد دارد با سرعت زیادی آنها را اجرا نماید که اهم اقدامات مورد نظر تیم عملیات روانی عبارت است از:

 

۱- با همکاری کانال های برون مرزی تجمعات مال باختگان، معلمان، کارگران، بازنشستگان و… برگزار و شعار آنها علیه اصل نظام و رهبری معظم انقلاب تعیین و سریعا در سطح وسیع بازتاب داده شود.
۲- به هر طریق ممکن احمدی نژاد تحریک شود. بهترین راه تحریک وی، شایعه مرگ بقایی است. تحریک و تهییج احمدی نژاد و هدایت او به سمت مواضع ساختارشکنانه رمز عبور جبهه مخالفین از مقطع فعلی است.
۳- مدیران دولتی وابسته به اصلاحات افشاگری کنند؛ مثلا بودجه های سری و دفاعی کشور را افشاکنند، هرچند بصورت مبهم و دوپهلو، در آن صورت آتش تهیه مناسبی برای سوق دادن افکارعمومی و مطالبات به سمت اصل نظام بوجود خواهد آمد.
۴- در سفرهای استانی به یک مقام اجرایی بلندپایه سوءقصد شود؛ این سوءقصد مانند طرح ترور سعیدحجاریان واقعی نباشد که در صورت وقوع چنین حادثه ای، زمینه های مساعد فشار بر رهبری و نیروهای حامی وی فراهم خواهد شد.
۵- از طرق مختلف با سفیر آلمان تماس حاصل و این پیام رسانده شود که اگر سه کشور اروپایی نقش فعلی خود را ادامه ندهند، اصلاح طلبان انتخابات ۹۸ و ۱۴۰۰ را از دست خواهند داد و فردی مانند رئیسی یا جلیلی قطعا رئیس جمهور آینده ایران خواهد بود.
۶- مسئله حجاب اجباری در دستور کار نمایندگان مجلس و اعضای شوراهای همسو قرار گیرد تا پتانسیل تهاجمی نیروهای مدافع نظام به سمت تدافعی شدن در این موضوع صرف شود. چنانچه کارناوال بی حجابان راه بیفتد، تریبون های نمازجمعه و رسانه های طرفدار نظام از پرداختن به برجام و ادامه مذاکره با آمریکا در موضوع برجام منطقه ای به مسائل دیگری سوق پیدا می کنند.
۷- طرح بحث رهبری آینده هم می تواند گسل های داخلی را فعال کند. لذا با تمام قدرت باید به این بحث در مجامع رسمی و عمومی دامن زده شود.

ملاحظه: جبهه استکباری به سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیستی می‌دانند ضربه زدن به انقلاب اسلامی از بیرون محال است و هر روز نیز این انقلاب در منطقه و جهان مقتدرتر ظاهر می‌شود. انقلاب اسلامی در دهه های اخیر همه نقشه‌های شوم آمریکا و رژیم صهیونیستی را نقش بر آب کرده و همچنان بر نفوذ و اقتدار خود در منطقه افزوده است. آنها فقط به ضربه از درون می‌اندیشند. اکنون چراغ اتاق جنگ نرم دشمن علیه ملت ایران در لندن، واشنگتن، برلین، پاریس و تل‌آویو سه شیفت کار می‌کند و مزدوران داخلی شان نیز درصدد بر هم زدن اوضاع و فراهم کردن بستر لازم برای مذاکرات موهوم و نافرجام در حوزه اقتدار و توانمندی نظام هستند اما نکته ای که باید به این مسئله اضافه شود، درصحنه بودن امت حزب الله و خنثی کردن توطئه ها در ابتدای آن می باشد که از این زاویه بسیار بعید بنظر می رسد دشمن توان  تحرک چندانی داشته باشد.

میثاق نیوز


مگر ما از برجام درس نگرفتیم که قصد تصویب FATF را داریم؟

توهین چندباره به مجالس سالار شهیدان ع!

التهاب در نیشابور در پی اهانت یک عضو شورا به ساحت اباعبدالله

اگر رئیسی رای آورده بود الان دلار 40 هزار تومان بود!

با شکایت نهاد ریاست جمهوری و استانداری قم؛

‌ پنج عضو اصلاحطلب شورای شهربابل به اتهام مالی و فسادجنسی بازداشت شدند

آیت‌الله‌ مکارم‌شیرازی: کاش گرانی ۲۰ یا ۵۰ درصد بود

کدام تهدید به قتل کرد؛ تابلوی فیضیه یا همراه علی مطهری

روزنامه الیاس حضرتی، حامی دیروز روحانی:

برکناری وزیر اقتصاد و تبعات آن برای حسن روحانی

آیت الله کعبی:

رئیسی در میان بازاریان یزد

طائب: گرانی‌ها واقعی نیست

آغاز دادگاه‌های علنی اخلالگران در نظام پولی و ارزی از یکشنبه

مردم مستاصل شدند!

شکست دیپلماسی لبخند؛

بیانیه جمعی ازشرکت‌کنندگان تجمع فیضیه قم

نبش قبر!

ستاد مردمی احیاء فریضتین امربه معروف و نهی از منکر طی نامه ای خطاب به آملی لاریجانی:

نکاتِ مهم مواضع دو هفته اخیر مقام معظم رهبری