header
صفحه اصلی | چرا رئیسی | چرا ادامه دولت | شبکه استانی | اخبار | یاداشت ها

برنامه این روزهای اصلاحطلبان

تصمیم به اقدامات انحرافی با هدف تمرکز فشار افکار عمومی حول مبانی نظام
برنامه این روزهای اصلاحطلبان

بنا به اخبار دریافتی، در پی خروج آمریکا از برجام و هشدارهای جدی مقام معظم رهبری به دولت در زمینه حفظ عزت ملت ایران و دریافت تضمین های عینی و عملی از سه کشور اروپایی، تیم عملیات روانی جریان فتنه ۸۸ با هدایت سران استکباری دست به کار شده و طی جلساتی تصمیم به انجام اقدامات انحرافی به منظور معطوف کردن افکار عمومی به مسائل فرعی و حاشیه ای گرفته و قصد دارد با سرعت زیادی آنها را اجرا نماید که اهم اقدامات مورد نظر تیم عملیات روانی عبارت است از:

 

۱- با همکاری کانال های برون مرزی تجمعات مال باختگان، معلمان، کارگران، بازنشستگان و… برگزار و شعار آنها علیه اصل نظام و رهبری معظم انقلاب تعیین و سریعا در سطح وسیع بازتاب داده شود.
۲- به هر طریق ممکن احمدی نژاد تحریک شود. بهترین راه تحریک وی، شایعه مرگ بقایی است. تحریک و تهییج احمدی نژاد و هدایت او به سمت مواضع ساختارشکنانه رمز عبور جبهه مخالفین از مقطع فعلی است.
۳- مدیران دولتی وابسته به اصلاحات افشاگری کنند؛ مثلا بودجه های سری و دفاعی کشور را افشاکنند، هرچند بصورت مبهم و دوپهلو، در آن صورت آتش تهیه مناسبی برای سوق دادن افکارعمومی و مطالبات به سمت اصل نظام بوجود خواهد آمد.
۴- در سفرهای استانی به یک مقام اجرایی بلندپایه سوءقصد شود؛ این سوءقصد مانند طرح ترور سعیدحجاریان واقعی نباشد که در صورت وقوع چنین حادثه ای، زمینه های مساعد فشار بر رهبری و نیروهای حامی وی فراهم خواهد شد.
۵- از طرق مختلف با سفیر آلمان تماس حاصل و این پیام رسانده شود که اگر سه کشور اروپایی نقش فعلی خود را ادامه ندهند، اصلاح طلبان انتخابات ۹۸ و ۱۴۰۰ را از دست خواهند داد و فردی مانند رئیسی یا جلیلی قطعا رئیس جمهور آینده ایران خواهد بود.
۶- مسئله حجاب اجباری در دستور کار نمایندگان مجلس و اعضای شوراهای همسو قرار گیرد تا پتانسیل تهاجمی نیروهای مدافع نظام به سمت تدافعی شدن در این موضوع صرف شود. چنانچه کارناوال بی حجابان راه بیفتد، تریبون های نمازجمعه و رسانه های طرفدار نظام از پرداختن به برجام و ادامه مذاکره با آمریکا در موضوع برجام منطقه ای به مسائل دیگری سوق پیدا می کنند.
۷- طرح بحث رهبری آینده هم می تواند گسل های داخلی را فعال کند. لذا با تمام قدرت باید به این بحث در مجامع رسمی و عمومی دامن زده شود.

ملاحظه: جبهه استکباری به سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیستی می‌دانند ضربه زدن به انقلاب اسلامی از بیرون محال است و هر روز نیز این انقلاب در منطقه و جهان مقتدرتر ظاهر می‌شود. انقلاب اسلامی در دهه های اخیر همه نقشه‌های شوم آمریکا و رژیم صهیونیستی را نقش بر آب کرده و همچنان بر نفوذ و اقتدار خود در منطقه افزوده است. آنها فقط به ضربه از درون می‌اندیشند. اکنون چراغ اتاق جنگ نرم دشمن علیه ملت ایران در لندن، واشنگتن، برلین، پاریس و تل‌آویو سه شیفت کار می‌کند و مزدوران داخلی شان نیز درصدد بر هم زدن اوضاع و فراهم کردن بستر لازم برای مذاکرات موهوم و نافرجام در حوزه اقتدار و توانمندی نظام هستند اما نکته ای که باید به این مسئله اضافه شود، درصحنه بودن امت حزب الله و خنثی کردن توطئه ها در ابتدای آن می باشد که از این زاویه بسیار بعید بنظر می رسد دشمن توان  تحرک چندانی داشته باشد.

میثاق نیوز


اروپایی‌ها منت چه چیزی را بر ما می‌گذارند؟

اعطای مجوز صادرات‌گوشت در شرایط فعلی با چه منطقی سازگار است؟

رئیس جمهور انتقادپذیر نیست، عصبانی می‌شود و توهین می‌کند

پذیرش «FATF» تحریم‎های فلج‎کننده در پی دارد

گزینه احتمالی ریاست دستگاه قضا از نگاه باهنر

«توکلی» حمایت خود از FATF را پس گرفت

وقتی وزارت خارجه در واکنش به «خنجر زدن اروپا»، فقط «لبخند» می‌زند!

چرا مردم کرج مخالف سخنرانی علی لاریجانی هستند؟

چماق و هویج اروپایی برای برجام موشکی

تفاوت حاشیه نشینی دوره پهلوی با حاشیه نشینی در جمهوری اسلامی؛

نزدیکان دربار پهلوی چه میزان پول از ایران خارج کردند؟

بستر‌سازی فتنه‌گران برای سال آتی؛

در حاشیه نامه‌نویسی وزرای پیر و خسته به رهبر انقلاب برای پذیرشFATF؛

آیت‌الله مکارم شیرازی: سخنان رئیس‌جمهور درباره حجاب و فضای مجازی زننده بود

آیت الله مکارم‌ شیرازی: قم از دولت طلبکار است نه بدهکار

کج‌سلیقگی دولت در هزینه‌کرد بودجه عمومی کشور؛

چمران: تشکیل جلسات وحدت با حضور رئیسی، قالیباف و جلیلی

واکنش جلیلی به ادعاهای جدید ظریف؛

آیا صاحبان وعده «چرخیدن چرخ کارخانه‌ها» آلزایمر گرفته‌اند؟

در جریان تقدیم لایحه بودجه 98 در مجلس مطرح شد؛