header
صفحه اصلی | چرا رئیسی | چرا ادامه دولت | شبکه استانی | اخبار | یاداشت ها

دلار 6000 هزار تومانی نتیجه برجام و باقی ماندن تحریم‌هاست+ فیلم

آقای عراقچی آیا رئیس بانک مرکزی هم درباره مشکلات بانکی دروغگو می‌گوید؟
دلار 6000 هزار تومانی نتیجه برجام و باقی ماندن تحریم‌هاست+ فیلم

روزی که مسئولان وزارت خارجه در برابر چشم میلیون‌ها بیننده تلویزیونی با افتخار توهمات خود را به عنوان دستاوردهای برجام معرفی می‌کردند باید این روزها و قیمت 6000 هزارتومانی دلار را درنظر می‌گرفتند تا با اتمام زمستان روسیاهی به ذغال باقی نماند! 

 
به گزارش رجانیوز زمانی که منتقدین دلسوز  تاکید داشتند که برجام مشکل تحریم‌های بانکی را حل نکرده و نقل و انتقالات بانکی از جمله واردات پول نفت به سختی و از روش‌هایی چون چمدانی و صرافی‌ها شکل می‌گیرد، عباس عراقچی در تلویزیون حاضر می‌شد و به راحتی آب خوردن همه چیز را انکار می‌کرد!
 
این ویدیئو را با تامل نگاه کنید! صحبت‌های عراقچی در برنامه سال گذشته جهان‌آرا پیرامون درآمد‌های نفتی بانک مرکزی است که در آن‌ همه چیز آرام و سرجای خودش است! اگر باور نمی‌کنید از کارشناسان بانک مرکزی بپرسید! 


جهان آرا عباس عراقچی.mp4 | دانلود فیلم 

 
ویدیئو بعدی مربوط به سیف است! نه کارشناس بانک مرکزی بلکه رئیس کل آن 70 روز پس از صحبت‌های عراقچی در مجلس شورای اسلامی حاضر می‌شود و واقعیت‌های دلواپسان را تکرار می‌کند! ما مشکل بانکی داریم و این صرافی‌ها هستند که به کمک ما می‌آیند. واضح‌تر صحبت‌های سیف این است که دلار از طریق سیستم بانکی وارد کشور نمی‌شود و باید از طریف صرافی‌ها اقدام کرد. حالا هم که فشار  آمریکا بر روی برخی از صرافی‌های خارجی همکار با ایران افزایش پیدا کرد و سختی ورود دلار دوچندان شده و دلار رکورد زنی کرده است خبری از عباس عراقچی نیست! 
 

 

سیف مجلس.mp4 | دانلود فیلم 

 
مواردی از این دست در سال‌های گذشته فراوان تکرار شده است. با این حساب اگر عباس عراقچی  قدری حریت داشته باشد باید به  اشتباهاتش اقرار کند وگرنه تداوم این دست فرمان در کنار رکوردزنی‌های مداوم قیمت دلار عرض و آبروی دیگری برای وی و هم‌قطارانش در وزارت خارجه باقی نخواهد گذاشت.