header
صفحه اصلی | چرا رئیسی | چرا ادامه دولت | شبکه استانی | اخبار | یاداشت ها

آیا می‌دانید سند 2030 چیست؟

آیا می‌دانید بر اساس این سند در مدارس ما همجنس‌بازان می‌توانند کلاس آموزشی داشته باشند و می‌شود همجنسگرایی، خود ارضایی و ... را آموزش داد...
آیا می‌دانید سند 2030 چیست؟

 

سند 2030 یکی از اسناد یونسکو است که کشورها می‌توانند داوطلبانه آن را بپذیرند و در آموزش و پروش خود اجرا کنند؛ اما:

 

آیا می‌دانید بر اساس این سند در مدارس ما همجنس‌بازان می‌توانند کلاس آموزشی داشته باشند و می‌شود همجنسگرایی، خود ارضایی  و ... را آموزش داد؛

اما نباید از امام حسین ع در مدارس گفت، چون آن را آموزش خشنونت طلبی و تروریستی می‌دانند!

آیا می‌دانید این سند ،اهدافی مانند عزاداری برای امام حسین(ع) را خشونت می‌داند و واژه‌هایی مانند انقلاب، نظارت اجتماعی و نظیر آن باید از کتاب‌ها حذف شود.

آیا می‌دانید بر اساس این سند، معلمان نمی‌توانند در مورد دین صحبت کنند و از بسیاری از مفاهیم قرآن بگویند؟

آیا می‌دانید این سند، کشورها را موظف می‌کند به حذف مفاهیمی همچون حیا و اگر آن را بپذیریم، عفت دختر ایرانی را با دست خود از بین ببریم و دیگر واژه پاکدامنی،مادر پاک،الگوی وجود نداشته باشد.

 

آیا می‌دانید کشور امضا کننده این سند موظف می‌شود، به کودکان از کلاس دوم دبستان به بعد تا قبل از سن بلوغ، آرام آرام روش سکس کامل را آموزش دهد.

 

آیا می‌داندی که این سند می‌گویند، باید فرهنگ شهادت و جهاد و فرهنگ دینی تا سال 2030 به طور کامل از کتاب درسی حذف شده باشد.

 

آیا می‌دانید با پذیرش 2030 مستقیماً بحث کاهش جمعیت را ما قبول باید کنیم؛ یعنی 20 سال دیگر، تمام مهدکودک‌ها باید به خانه سالمندان تبدیل شود،20 سال بعد خانواده در ایران چه تعریفی دارد؟

آیا می‌دانید اگر این سند را قبول کنیم، باید تمام اطلاعات آموزشی، منابع، محتواها، معلمان، آموزش‌گیرندگان و اساتید را به آنها اعلام کنیم، یعنی باید به‌طور رسمی خودمان برای آنها جاسوسی ‌کنیم؟

 

آیا می‌دانید سند 2030 به‌گونه‌ای است که بر اساس آن مستشاران خارجی باید به آموزش و پرورش کشورهای عضو ان نظارت کنند و دستور بدهند؟

 

آیا می‌دانیدکه دولت فعلی، بدون طی کردن مراحل قانونی، این سند را امضا کرده ا ست؟!! و بر اساس آن، شهید فهمیده و واقعه طبس را از کتاب‌ها حذف کردند؟

 

آیا می‌خواهند بلایی که سر غرب آمده است، سر ما هم بیاورند؟

آیا می‌خواهند با دستان خودمان مستعمره انگلیس و غرب شویم؟

آیا دوباره می‌خواهند مانند دوران طاغوت، شاهد این باشند که سگ امریکایی ارزشش از جان ایرانی بالاتر شود؟

چرا دولتمردان کنونی باید مخفیانه و به دور از چشم ملت و رهبر و نهاد مربوطه، این سند را ملتزم شود و امضایش کنند؟؟؟

 

 

آیا میدانید بعد از سکوت و همراهی مجلس با دولت و کوتاهی شورای عالی انقلاب فرهنگی، در این هفته مقام معظم رهبری دستور لغو این سند را دادند؟!

 

آیا این دولت باید ادامه داشته باشد؟!