header
صفحه اصلی | چرا رئیسی | چرا ادامه دولت | شبکه استانی | اخبار | یاداشت ها

نماینده مردم لرستان در مجلس حامی اغتشاشگران است یا معترضان ؟

آقای بیرانوندی آنان که زندانی شدند اغتشاشگر هستند نه معترضین و شما در سخنانتان مشخص نکردید که حامی معترضان هستید یا اغتشاش گران! به نظر شما برخورد با اغتشاش گران باید چگونه باشد؟
نماینده مردم لرستان در مجلس حامی اغتشاشگران است یا معترضان ؟

اخیرا نماینده مردم شریف خرم آباد در‌ مجلس شورای اسلامی در نطقی گفته است که پاسخ اعتراضات سرکوب نیست. - آشنا کردن مردم با زندان شیوه دلسوزان نیست.

باید به آقای بیرانوند متذکر شد که طبق گفته خودتان حساب اغشاشگران از معترضین جداست کسی با اعتراضات مردمی مخالف نیست لذا باید حساب مردم از بقیه جدا شود. کسی معترضان را سرکوب نکرده بلکه اغتشاشگر را باید سرکوب کرد همانطور که خودتان گفته اید و همه ما میدانیم بین معترض و اغتشاش گر فرق است. ما نسبت به وضع موجود معترض هستیم و رهبری معظم انقلاب نیز گلایه مند هستند. آنان که زندانی شدند اغتشاشگر هستند نه معترضین و شما در سخنانتان مشخص نکردید که حامی معترضان هستید یا اغتشاش گران!

به نظر شما برخورد با اغتشاش گران باید چگونه باشد؟ رسانه های فعال و پیگیر مثل اکثر خطباء نماز جمعه کشور همیشه به بحث معیشت مردم و مساله مهم اشتغال گله مند بوده و هستند، مگر مقام معظم رهبری نفرمودند که مردم گله مند هستند؟ خب روی این حرف چه کسی است؟ مگر رهبری در دیدار با دولتمردان بعد از سخنان رییس جمهور خطاب به وی نفرمود "مخاطب این باید ها خود شما هستید" این پر واضح است که مسئولیت اصلی کشور در امورات اجرایی، قوه های مهم و تاثیر گذار مقننه و اجراییه هستند چرا سعی در خالی کردن شانه زیر بار مشکلات مردم دارید؟ جناب بیرانوند آشنا کردن دانش آموز و دانشجو با زندان نباید از دهان شما خارج می شد به نظرتان این آب به آسیاب دشمن ریختن نیست؟ چرا سعی میکنید این قشر را وارد این مبادی کنید؟ از سرکوب اعتراضات سخن گفتید که باید برای این سخنتان هم تاسف خورد، خاموش کردن آتش فتنه و جلوگیری از اغتشاشات که ثمره آن چیزی جز نا امنی مردم و آسیب به اماکن عمومی نبود، نامش سرکوب معترضین است؟ آیا معترض به مقدسات توهین می کند؟ پرچم آتش میزند و به اموال عمومی و بیت المال خسارت وارد می کند؟ این ها معترض نیستند بلکه اغتشاش گر هستند. شما و دولت متبوعتان چه کسانی را مخاطب خود میدانید که دم از پاسخگویی و رفع نیاز ها می زند؟ما هم موافق تشکیل کمیته کارآفرینی هستیم اما این وظیفه چه کسی است که کمیته کارآفرینی تشکیل دهد؟ چرا خودتان را نسبت به مشکلات مردم بی مسیولیت نشان می دهید؟ اگر تشکیل کمیته کارآفرینی وظیفه دولت و مجلس نیست پس وظیفه چه کسی است؟

چرا به قول رهبری نقش اپوزوسیون به خودتان گرفته اید مگر نه این است که مردم به شما رای داده اند که مشکلات آنان را برطرف کنید. بی تدبیری شما در بر طرف کردن مشکلات مردم کار را به جایی رسانده که نیروهای امنیتی را مجبور به تشکیل کمیته امنیتی کرده است. رهبری معظم چند سال است که مسئولین را موظف به اجرای اقتصاد مقاومتی کرده است پس چرا مسئولین در این زمینه اقدامی نمی کنند؟ شما هم که از ادبیات جناب روحانی استفاده میکنید که بعد از این جریانات فرمودند مسئولین پاسخ اعتراضات را بدهند؟ این مسئولین دقیقا چه کسانی هستند؟ این روزها که در دومین سالگرد تولد فرزند دولت به نام برجام قرار داریم و شما هم بعنوان مهمترین نماینده لرستان در دفاع از این فرزند باید پاسخگوی مردم باشید که واقعا ثمره آن همه هزینه گزاف دولت و وقت ملت چه شد؟ دلار، صنعت، اشتغال و... حتی مشکل آب خوردن مردم حل شد؟ چرا قیاس مع الفارق میکنید؟ اغتشاشگران و غارتگران بیت المال را همانند انقلابیون سال ۵۷ مینامید؟ آیا انقلابیون ۵۷پرچم آتش میزدند؟ یا اموال عمومی و بیت المال را تخریب میکردند؟ یا از مردم بی گناه میکشتند؟ و یا اینکه خط و مشی مبارزه شان را از بیگانگان دریافت میکردند؟ هیچ سنخیتی بین این دو گروه وجود ندارد و این اغتشاشگران فرزندان انقلابیون سال ۵۷نیستند بلکه دست پرورده آمریکا، رژیم غاصب صهیونیستی و منافقین هستند.

جناب بیرانوند شما هم بعنوان نماینده ملت شریف لرستان و قوم بزرگ لر باید پیگیر مطالبات مردم با عملکرد مناسب تان باشید و یادتان نرود که از ذهن مردم خارج نمی شود که در بحبوحه گرفتاری های مردم شما حقوق های چند میلیونی برای خودتان تصویب کردید. توصیه ما این است که فراموش نکنید مردم را، و بدانید قبل از شما افراد زیادی روی آن صندلی نشستند و اکنون جز عملکردشان چیزی از آنان باقی نمانده است

 

منبع :سفیر افلاک


 صادقی
اینها معلوم نیست نماینده ملتند یا نماینده عربستان و اسرائیل؟ شایدم حواسشون نیست بندگان خدا که چی میگم
پاسخ
 به صادقی
توهین نکنید