header
صفحه اصلی | چرا رئیسی | چرا ادامه دولت | شبکه استانی | اخبار | یاداشت ها

آیا رئیسی پسر شهید بهشتی را بازداشت کرده؟

کانال کذاب آمد نیوز عنوان کرده که آیت الله رئیسی پسر شهید بهشتی را بازداشت کرده ، سایت شهید بهشتی را فیلتر کرده و بنیاد شهید بهشتی را پلمپ کرده است.
آیا رئیسی پسر شهید بهشتی را بازداشت کرده؟

کانال کذاب آمد نیوز عنوان کرده که  آیت الله رئیسی پسر شهید بهشتی را بازداشت کرده ، سایت شهید بهشتی را فیلتر کرده و بنیاد شهید بهشتی را پلمپ کرد فارغ از صحت این موضوع باید اول به اصل ماجرا بپردازیم :

از بزرگترین فتنه هایی که انقلاب اسلامی با آن مواجه شد، مربوط به سال 1388 بود. رخدادی که در آن برخی از خواص پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 1388در برابر نظام صف آرایی کردند. متاسفانه از افراد نزدیک به نامزد متمرد به نتایج انتخابات که به دفاع از جریان فتنه پرداختند؛ «علیرضا بهشتی» و «محمدرضا بهشتی» فرزندان شهید بهشتی بودند. در واقع پسران بهشتی به نوعی رو در روی آرمان هایی قرار گرفت که بهشتی پدر ، جان خود را برای دفاع از آن از دست داد. در حالی که شهید بهشتی در مقابل خطوط و جریان های منحرف و کژاندیش ایستادگی کرد و همین امر منجر به آن شد که مورد تاخت و تاز دشنام‌ها و افتراهای دشمنان نظام اسلامی قرار گیرد اما پسرانش در جریانی قرار گرفتند که دشمنان نظام از آن حمایت کردند. در واقع پسران شهید بهشتی با آن که به دلیل قرابت نسبی با شهید بهشتی دارای «سرمایه نمادین» بودند اما نشان دادند فاقد سیاست ورزی و پختگی در عرصه سیاسی و اجتماعی هستند. رویارویی با آرمان های اصیل انقلاب نشان از ناپختگی و تذبذب فکری پسران در تصمیم های مهم سیاسی دارد. خب حالا نظام باید با این افراد چه رفتاری می کرد افرادی که نظم و آسایش مردم را بهم ریخته بود. اصولا دستگیری و بازداشت افراد با نیروی انتظامی می باشد و در موارد امنیتی با وزارت اطلاعات. بر فرض مثال آیت الله رئیسی دستور بازداشت پسران شهید بهشتی را داده باشد که این کار نشان از پایبندی ایشان به قانون و اجرای صحیح قانون است ، همه در برابر قانون یکسان هستند حال هر کس میخواهد باشد ، حتی افشای کشف جزوه ای با ادبیات مارکسیستی برای براندازی جمهوری اسلامی در منزل علی رضا بهشتی نیز سبب نشد تا داعیه داران تصاحب شهید بهشتی کمی حیا کنند. طبیعی بود که با وجود کشف مدارکی در خانه علی رضا بهشتی سایت و بنیاد شهید بهشتی پلمپ شود. مدیران این کانال کذاب همان هایی هستند که زمانی شعار مرگ بر بهشتی را میدانید حال چه شده که به طرفداری و حمایت از فرزندان شهید بهشتی پرداخته اند جای سوال دارد؟

«حق جو و حق طلب باشیم»

به کانال #سلام_بر_ابراهیم حامی رئیسی بپیوندید👇

https://t.me/joinchat/AAAAAD9m3zXm8Zv96s7GkA


رحیم‌پور قبل از خطبه‌های نمازجمعه تهران:

«تقریبا هیچ»؛ امتیاز روحانی در بجنورد

رئیسی: می‌خواهم صدای دانشجویان را بشنوم

پشت پرده قهرمان‌سازی زنجیره‌ای‌ها از وزیرنفت

تیپولوژی جدید جاسوسی به روایت محسنی اژه‌ای

اعتراف دیشب روحانی

آیا تاج‌زاده آلزایمر گرفته است؟

سوالات بی‌جواب مردم از دولت باقی است؛

گزارشی از فعالیت روحانیون در مناطق زلزله‎زده کرمان؛

پرونده شکایت شورای نگهبان از محمود صادقی بررسی شد

باید صبر کنیم تا دوران این دولت تمام شود

فارین پالیسی مطرح کرد:

سیلی دانشجوبان انقلابی به نماد لیبرالیسم

باز هم پای نفوذی‌ها در میان است؟

عراقچی اروپا را تهدید کرد یا ایران را متهم؟

در نامه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علامه صورت گرفت

مظلومین اعدام شد/ تکلیف مدیران زمینه ساز چیست؟

نمایندگان مجلس مطرح کردند؛

ظریف به جای پاسخ به نقدهای FATF منتقدان را متهم به پولشویی کرد!

آمریکا از برجام خارج شده اما ما همچنان تعهداتمان ذیل توافق را ادامه می‌دهیم!