header
صفحه اصلی | چرا رئیسی | چرا ادامه دولت | شبکه استانی | اخبار | یاداشت ها

پاسخگویی به شبهات مطرح شده در مورد آیت الله رئیسی3

عده ای از جریان های سیاسی و حتی کانال منافق و ضد انقلاب آمد نیوز این سوال را مطرح می کنند که ایشان اول باید بفرمایند قضیه جعفری تبار که ۳ اعدام داشته چرا روی زمین مانده!؟
پاسخگویی به شبهات مطرح شده در مورد آیت الله رئیسی3

عنوان شبهه  :

عده ای از جریان های سیاسی و حتی کانال منافق و ضد انقلاب آمد نیوز این سوال را مطرح می کنند که ایشان اول باید بفرمایند قضیه جعفری تبار که ۳ اعدام داشته چرا روی زمین مانده!؟

پاسخ شبهه :

برای پاسخ به این شبهه لازمه اول مجید جعفری تبار را بشناسیم. مجید جعفرى تبار در سال ۱۳۴۰ هجرى شمسى در شهر مقدس قم چشم به جهان گشود. او از اواسط دهه هفتاد به گرفتن استخاره های دقیق، در میان مردم شهرت یافت. ابتدا شهرتش محلی بود اما به سرعت در سطح ملی گسترش یافت و تا آنجایی پیش رفت که حتی برخی ایرانیان از خارج از کشور برای گرفتن استخاره با وی تماس می گرفتند. فعالیت مجید جعفری تبار به قدری گسترش یافت که او نزدیک به ۲۰۰ خط تلفن گویا را خریداری کرد و از طریق تلفن سفارش استخاره می گرفت و بعد از ۲۴ یا ۴۸ ساعت پاسخ استخاره گیرنده را می داد. مجيد جعفري تبار شيادي بود كه با لباس دين به فريب و الوده سازي بيش از ٥٠ زن و دختر و پسر و سوء استفاده هاي غير اخلاقي از انان پرداخته بود. حکم (م ج ت ) معروف به “شیخ استخاره” به اتهام ارتداد، زنای محصنه، لواط، جن گیری، سحر و جادو؛ دو بار اعدام، یک بار رجم، زندان، شلاق، خلع لباس دائم، دو سال حبس، محرومیت از مزایای طلبگی و مصادره اموال است .همچنین همسر وی و سه تن از مریدان که از شاگردان وی بودند هم به اعدام و رجم محکوم شدند. در پرونده این افراد جرم های متنوعی چون ارتداد، زنای محصنه، زنای با محارم، لواط، کارچاق کنی، ارتباط با اجنه، نشر افکار ضاله، فساد مالی و پولشوئی، بی احترامی به مقدسات، دستور به اعمال منافی عفت و برخی از جرائم دیگر که امکان انتشار آن را ندارد به چشم می خورد.

چند نکته لازمه که در اینجا متذکر بشیم :

اولا : دز زمانی که حکم اعدام مجید جعفری تبار صادر شد رئیس دادگاه ویژه روحانیت حضرت آیت الله محمدجعفر منتظری بودند نه آیت الله رئیسی.

دوما : بناب به گفته حجت‌الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای حکم اعدام از سوی دادگاه ویژه روحانیت صادر شده است و حکم اعدام این فرد ، بدوی بوده و می‌توان به این حکم اعتراض کرد و طبق قانون، قابل تجدیدنظر است.

«حق جو و حق طلب باشیم»

عنوان شبهه :

سوال دیگر این است که  آیت الله رئیسی در زمان قتل های زنجیره ای چه تدابیری برای تهران انجام دادند؟! و همچنین در فتنه۷۸ چه تدابیری اندیشیده شد و عملی کردند؟

پاسخ شبهه :

در پاسخ به این شبهه نکات زیر را ِیادآوری می کنم :

1-در مورد قتل های زنجیره ای کمیته ای ویژه به  دستور سید محمد خاتمی رئیس جمهور وقت ، مرکب از علی یونسی رئیس وقت سازمان قضایی نیروهای مسلح؛ علی سرمدی معاون وزیر اطلاعات و علی ربیعی مسؤول اجرایی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی تشکیل و مسئول پیگیری قتل‌ها شدند.

 

2-آیت الله زمانی در آن زمان یعنی از سال 1373 الی 1383 سمت ریاست سازمان بازرسی کل کشور را عهده‌دار بودند و جزو کمیته بررسی قتل های زنجیره ای نبودند ، و همچنین سمتی در قوه قضاییه نداشتند پس چطور میتوانستند تدابیری در مورد قتل های زنجیره ای برای تهران و فتنه 78 انجام بدهند.

همان طور که مشخصه در طرح این گونه سوالات ، شایعات و تهمت ها هدفی جزء تخریب چهره انقلابی ، مومن و متدین آیت الله رئیسی مشاهده نمی شود.

«حق جو و حق طلب باشیم»

 


 بنده خدا
ای کاش کمی آیت الله جعفری تبار این مرد پاک را میشناختید و بعد به ایشان اتهلم میزدید در طول تاریخ تمامی آنانی که سخن حق زدند یا به دار کشیده شدند یا در حبس ماندند و در طول تاریخ همیشه ظالمان با نقاب دین بر مردم تحت عنوان خدمت حکومت کردند فقط همین بس که جلوی این پرونده سازی ها و اتهامات از طرف آیت الله خامنه ای گرفته شد
پاسخ

 هم وطن
اقای رییسی زمانی که باافرادی دروغ گودرانتخابات دهن به دهن نشدی ورسم ادب راحفظ کردی.باوجوداینکه قبلش حزب مخالف شمابودم.الان میگم خیلی خیلی اقایی!!!حق نگهدارت
پاسخ

 ایرانی ام
کسانی باتهمت زدن به ایت الله رییسی میخواستندچهره خودراموجه نشان دهندمتاسفم برای این افرادازجمله اقای حسن روحانی.کاش بجای این کارهابه مردم خدمت میکرد...
پاسخ

آیت الله مکارم شیرازی:

آیت الله اراکی:

در برابر تصویب لایحه FATF کوتاه نمی‌آییم

اعتراض مقابل مجلس شورای اسلامی

هشدار۳۵ دفتر اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان خطاب به لاریجانی؛

دولت به دنبال خنثی‌کردن نقدینگی با افزایش قیمت‌‌ها است

ادعای نماینده اصلاح‌طلب مجلس؛

مگر ما از برجام درس نگرفتیم که قصد تصویب FATF را داریم؟

توهین چندباره به مجالس سالار شهیدان ع!

التهاب در نیشابور در پی اهانت یک عضو شورا به ساحت اباعبدالله

اگر رئیسی رای آورده بود الان دلار 40 هزار تومان بود!

با شکایت نهاد ریاست جمهوری و استانداری قم؛

‌ پنج عضو اصلاحطلب شورای شهربابل به اتهام مالی و فسادجنسی بازداشت شدند

آیت‌الله‌ مکارم‌شیرازی: کاش گرانی ۲۰ یا ۵۰ درصد بود

کدام تهدید به قتل کرد؛ تابلوی فیضیه یا همراه علی مطهری

روزنامه الیاس حضرتی، حامی دیروز روحانی:

برکناری وزیر اقتصاد و تبعات آن برای حسن روحانی

آیت الله کعبی:

رئیسی در میان بازاریان یزد

طائب: گرانی‌ها واقعی نیست